PAYLAŞ

Avrupa Yakası’nın en prestijli otellerinden Crowne Plaza İstanbul Florya, özel gün etkinlikleriyle İstanbul eğlence dünyasında fark yaratıyor. Marin temalı otelin büyüleyici mekanı Atrox Lounge, 31 Ekim Çarşamba günü yılın en korkulu eğlencesine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Atrox Lounge Cadılar Bayramı konseptiyle konuklarına panoramik deniz manzarasına karşı birbirinden lezzetli tatları ve gerilim dolu sürprizleriyle keyifli anlar yaşatmayı bekliyor.

Atrox Lounge Cadılar Bayramı

Denize sıfır konumu, mimarisi ve lüks hizmeti ile Crowne Plaza İstanbul Florya’da bulunan ve İstanbul’un en iyi “Cadılar Bayramı Partisi” için hazırlanan Atrox Lounge, 31 Ekim Çarşamba günü tüm korku severleri bu özel geceye bekliyor.

Atrox Lounge Cadılar Bayramı

DJ performansı eşliğinde gerçekleşecek olan partide, misafirlere gece boyunca sürprizlerle dolu gerilimli dakikalar yaşatılacak. Cadılar Bayramı’nda ayaklarınızın bağını çözecek korku dolu bir eğlenceyi illiklerinize kadar hissetmek istiyorsanız, 31 Ekim’de Atrox Lounge’da cadılar bayramı partisi sizin için ideal yerlerden biri olabilir.Atrox Lounge Cadılar Bayramı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here