PAYLAŞ

AVVA Murat Boz İçin Koleksiyon Yaptı. Smart casual giyim tarzı markası AVVA’nın reklam yüzü Murat Boz, moda severler için “Avva X Murat Boz” koleksiyonunda favorisi olan parçaları seçti.

Avva X Murat Boz

AVVA Murat Boz İçin Koleksiyon Yaptı: Avva X Murat Boz

“Avva X Murat Boz” Sonbahar-Kış koleksiyonu için 4 aylık bir çalışma sonunda 100’ün üzerinde parça moda severlerin beğenisine sunulurken, Murat Boz, “Erkekler için kendi favorilerimi seçtim ancak biliyorum ki, birçok erkeği kadınlar giydiriyor. Bu yüzden favorilerimi tüm moda severler ile paylaşıyorum” dedi.

Avva X Murat Boz

Volkan Atik “Gerek sanatçı kimliği, gerekse duruşuyla Murat Boz’u AVVA markamıza çok yakın hissettik. Kendisinin güncel, trend ve rahat duruşu Avva markasıyla çok özleşti. AVVA X MURAT BOZ koleksiyonu erkeğin gardırobundaki yerini almaya hazır” dedi.

İlhamını şehir hayatından alan “Avva X Murat Boz” koleksiyonu, iddialı tasarımlarını sonbahar renkleriyle birleştirerek şık ve rahat tarzı günlük hayata uyarlıyor. Koleksiyonda ki aksesuarlar, stilinizi hareketlendirerek daha şık görünüm kazanıyor.

Avva X Murat Boz

Ağırlıkla dinamik ve fit gösteren kesimlerden oluşan koleksiyonda asi siyah; ofis ortamının ve günlük giyimin şıklığına uygun lacivert; sonbahar renkleri olan kum beji, tarçın ve haki her ortamın stil rengi grilerle bu sezon “Avva X Murat Boz” koleksiyonunda yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here