PAYLAŞ

Babalar Gününde Şık ve Fonksiyonel Hediye arayanlarınız varsa buyurun buraya bir göz atın.

Babalar Günü Hediyeleri Şık ve Fonksiyonel

Babamızın hayatımıza kattığı anlama yakışacak güzel bir hediye almak için arayışlar başladı. Fonksiyonel bir hediye babanızı mutlu ederken günlük hayatını kolaylaştırabilir. Londra esintisi taşıyan İstanbul markası Bloom Bag, yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliği ile üretilen pasaportluk, kartlık ve telefon kabı gibi hem kullanışlı hem de şık ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Babalar Günü Hediyeleri

Bloom Bag Kartlık 

Banka kartları, kartvizitler derken cüzdanımız her geçen gün genişliyor. Bu durum cüzdanların şeklini bozarken daha çabuk eskimelerine neden oluyor. Sizde bu babalar gününde babanızı bu dertten kurtarmak istemez misiniz? Yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliğine dayanan Bloom Bag imzalı kartlıklar bu durumu yaşayan babalara alınacak hediyelerin başında geliyor.

Fiyatı: 200 TL

Bloom Bag Pasaportluk 

Yurt dışı seyahatlerimizde yanımızdan ayırmadığımız pasaportlar bizler için çok önemli. Seyahatlerde kolaylık sağlaması ve her zaman yanımızda taşıyabileceğimiz  yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliği ile üretilen Bloom Bag imzalı pasaportluklar ile şıklıktan ödün vermeden pasaportlarınız ve biletleriniz için özel tasarlanan bölmeler sayesinde babanızın seyahatlerine  düzenli ve güvende hissederek çıkmasını  sağlayacaksınız.

Fiyatı: 350 TL

Bagaj Etiketi

Seyahatlerimizde pasaportlar kadar önemli bir diğer nokta ise bagajlarımız oluyor. Kafanızda soru işareti kalmadan seyahat etmenizi sağlayan bagaj etiketleri Babalar gününde farklı hediye alternatifleri arasında yerini şimdiden aldı. Bloom Bag  yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliği ile üretilen bagaj etiketi ile babanıza bagajının kaybolması riskini minimize ederek seyahatlerini güvene alabileceği şık bir hediye verebilirsiniz. Alternatif olarak Bloomsbury Signature koleksiyonuna ait pasaportluklar ve bagaj etiketleri “seyahat kiti” olarak takım halinde de hediye alternatifi olarak en çok tercih edilenler arasında yerini aldı.

Fiyatı: 150 TL

Pasaportluk ve Bagaj etiketi ikili ürün fiyatı 480 TL

Telefon Kabı

Teknolojinin gelişmesi ile beraber telefonlarımız bizler için ayrılmaz bir parça haline geldi. Neredeyse tüm işlemlerimiz için ona başvuruyoruz. Sizde bu babalar gününde sizi devamlı hatırlatacak bir hediyeniz olması istiyorsanız Bloom Bag yüzde yüz deri telefon kapları iyi bir tercih olabilir.

Fiyatı: 200 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here