PAYLAŞ

Sonbaharın gelişi Bath & Body Works’te bir başka kutlanıyor. Yeni serisi “Fall Florals” ile her zamankinden çok başka bir mevsimin bizi beklediğini söyleyen Bath & Body Works’ün yeni koleksiyonları sayesinde sonbaharı daha çok seveceksiniz.

Bath & Body Works Sonbahar

Bath & Body Works hem eviniz hem sizin için, en sevilen çiçeklerden gülü farklı bir boyuta taşıyor. Vücut bakım serisi Rose koleksiyonu, geleneksel gül suyuna kremsi misk ve yasemin yapraklarından oluşan narin bir karışım ekleyerek modern bir sonuç yaratıyor. Vücut jeliyle başlayan bakımınızı vücut kremiyle bütün güne yayma şansını size sunan Bath & Body Works Rose serisinin eşsiz kokusuna karşı koyamayacaksınız.

Bath & Body Works sonbahar

Bath & Body Works’ün yarattığı Love koleksiyonunda gül, bu sefer vanilya ile eşleşiyor ve aşkı yeniden tanımlıyor. İlhamını kendine güvenden ve birleştirici güçten alan gül yağının, rahatlığı teşvik eden vanilyayla bir araya gelmesi sayesinde koşulsuz sakinlikle buluşuyorsunuz. Koleksiyonda duş jellerinin, vücut kremlerinin ve peelinglerin yanı sıra esans yağlar da yer alıyor. Aromaterapi için kullanılan esans yağlarını; duşta sprey olarak kullanabilir, direk cildinize uygulayabilir, sıcak ya da soğuk suya karıştırıp günlük bakımınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Bunlar dışında, yoga matınıza ve yastığınıza uyguladığınız nane, ylang ylang ve bergamot esanslarıyla ister rahatlar isterseniz enerjinizi yükseltip gün boyu dinamik olabilirsiniz.

Bath & Body Works rose

Eşsiz Kokular

Fall Florals ailesinin en yeni iki üyesi Violet Plum ve Almond Blossom kokuları. Violet Plum yumuşak menekşe yapraklarının, şekerli erik kokusu ve odunsu notalarla birleşmesinden oluşuyor. Almond Blossom ise; tatlı badem yağının, nadide vanilya orkidesi ve kaşmir misk ile harmanlanması sonucunda ortaya çıkan eşsiz bir koku.

Bath & Body Works sonbaharın gelişini “Thanks God it’s Fall” ailesiyle kutluyor ve iyi ki sonbahar var diyor! Koleksiyondaki Marshmallow Pumpkin Latte, Champagne Apple & Honey, Whipped Vanilla & Spice, Bright Autumn Blooms, ve Crisp Orchard Leaves kokularıyla sonbahar keyifli bir hale geliyor.

Bath & Body Works

Bath & Body Works’ün bir başka koleksiyonu olan Pumpkin Everything, balkabaklı her şeyi kutlayan eğlenceli ve endişeden uzak bir koleksiyon. Balkabağının sonbaharı hatırlatan rengi ve kokusundan ilham alan bu koleksiyon ile sonbaharı evinize taşıyacaksınız.

Sonbaharda yapılan ritüellerden ilham alan Fall Bucket List koleksiyonu, yapraklar arasında zıplamak ve meyve ağaçlarının arasında yürüyüş yapmak gibi aktivitelerden ilham alıyor. 9 Ekim’de mağazalarda olacak Fall Floral koleksiyonu aldığı bu ilhamı koleksiyon ambalajlarında yaşatarak, sonbahar böyle kokar dedirtiyor!

Bath & Body Works’de bazı ürünler ve fiyatlar şu şekilde;

Büyük boy mumlar: 249 TL – 1 alana 2.’si %40 indirimli

El sabunları: 69 TL – 2 adet 129TL / 4 adet 199TL

Vücut Losyonu/Vücut Kremi/Duj Jeli: 159 TL – 3 al 2 öde

Vücut Spreyi: 199 TL – 3 al 2 öde

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here