PAYLAŞ

Sonbahar Keyfini Casia Spa’da Yaşayın. Hyatt Centric Levent İstanbul içinde bulunan SPA Soul işletmesindeki Casia SPA ’da hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecek uygulamalarla yenilenmek, sezona iyi bir başlangıç yapmak çok kolay. Çünkü farklı uygulama seçenekleri ve bakım ritüelleriyle müşterilere en iyiyi sunmak hedefleniyor.

Casia Spa

Sonbahar Keyfini Casia Spa ‘da Yaşayın

İstanbul’un ortasında şehrin merkezinde kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Hyatt Centric Levent bünyesinde bulunan Casia Spa ile bunu sağlamak çok kolay.

Casia Spa

Şehirdeki kaçış adresinizde, hamam klasiklerinden hamam ritüellerine, spa klasiklerinden spa yolculuklarına, imza bakımlardan spa ritüellerine, vücut bakımlarından cilt bakımlarına 20 yıllık tecrübesiyle ön plana çıkan Charme d’Orient ürünleri ile farkı yakından hissetmek sizin elinizde.

Casia Spa

Casia SPA’da hamam klasikleri, hamam ritüelleri, SPA klasikleri ve SPA yolculukları programlarından birini yaptırabilir, unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Bu merkezde geleneksel Türk hamamında köpük masajı eşliğinde gevşemek ve temizlenmek, geleneksel Fas hamamı uygulamasıyla Fas siyah sabunuyla cildinizi besleyip arındırmak mümkün.

Kristalli Bakımlar

Tercihiniz hamam ritüellerinden birini yaptırmak ise sıkılaştırıcı ölü deniz tuzlu, besleyici tahıl ve ballı, arındırıcı organik nohutlu, şımartıcı alum kristalli bakım ya da rahatlatıcı argan kristalli bakım seçenekler arasında bulunuyor.

Casia Spa

Tüm bu seçeneklerin dışında baş, boyun, omuzlar, sırt gibi vücudunuzun belirli bölgelerine odaklanarak masaj, sıcak taş masajı ya da uzun ve akıcı hafif dokunuşlar, değişken ve art arda gelen dirsek hareketleriyle Hawaiian Lomi Lomi masajı da alternatifler arasında. Tabii seçenekler bunlarla sınırlı değil. Onlarca farklı uygulama müşterileri mutlu etmek için Casia SPA menüsünde yer alıyor.

İster cildinizi ister vücudunuzu düşünün Casia SPA’da sizi mutlu edecek alternatifler çok. Yeter ki zaman ayırın. Zaman ayırın ki sonbahara yenilenmiş olarak yaşayın. Kendinizi şımartmak için Casia SPA’yı gelin; size de bu güzel günün keyfini doyasıya çıkarmak kalsın.

Casia Spa

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.