PAYLAŞ

Cadılar için iyi haber var! Büyüler işe yaradı gibi. Netflix yeni dizi Chilling Adventures of Sabrina’nın fragmanını yayınlandı! Chilling Adventures of Sabrina, Netflix‘in merakla beklenen yeni dizisi. Ve işte iyi haber.. “26 Ekim 2018″de yayında!

Netflix dizisi Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 26 Ekim’de Netflix’te

Chilling Adventures of Sabrina hakkında bilgilere gelince; Dizi, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatıyor.

Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, bir taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Riverdale dizi sorumlusu ve Archie Comics CCO’su (Chief Creative Officer) Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alırken, yürütücü yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor.

Warner Bros. Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot and Gavin Leatherwood.

Netflix sürprizleri bitmeyecek gibi sanki.. Sonbahar ve kış boyunca sıcacık saatler geçirmek için Netflix dizilerine bir tane daha eklenmesi harika bi iş oldu!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here