PAYLAŞ

İstMarina Alışveriş Merkezi, geçmişin hatıralarını taşıyan 60’a yakın klasik otomobili 19 – 26 Ekim tarihleri arasında sergiliyor. Sergi sonunda otomobiller “Cumhuriyet Rallisi” için Ayvalık’a doğru yola çıkacak. Devrin Arabalari İstMarina ‘da

Devrin Arabalari İstMarina

Devrin Arabaları İstMarina’da

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri konumunda yer alan İstMarina Alışveriş Merkezi, dikkat çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Klasik Otomobil Kulübü’nün İstMarina Alışveriş Merkezi’nin ana sponsorluğunda düzenlediği “Klasik Otomobil Sergisi” İstMarina Alışveriş Merkezi’nde görücüye çıktı. 1950’li ve 60’lı yıllara damgasını vuran, estetik tasarımları, taşıdıkları ruhları ve kullanıldıkları yılları anlatan tarzlarıyla pek çok kişinin tutkunu olduğu klasik otomobiller sergisi 19-26 Ekim tarihleri arasında alışveriş merkezinde meraklıları ile buluşmaya devam ediyor.

Devrin Arabalari İstMarina

Klasikler Cumhuriyet Rallisine Hazır

Sergi ardından ulusal ralli için bir araya gelecek klasik otomobiller “Cumhuriyet Rallisi” kapsamında İstanbul’dan Ayvalık‘a gitmek üzere start alacak.

Devrin Arabalari İstMarina

Birbirinden farklı model ve markada 60 klasik otomobilin katılacağı ve İstanbul’dan Ayvalık’a uzanan parkurda gerçekleşecek Cumhuriyet Rallisi’ne 26 Ekim’de İstMarina Alışveriş Merkezi’nden start verilecek. 20’lerin efsane müzikleri ve Lindy Hop dans gösterisi eşliğinde çıkış yapacak olan klasikler, İstanbul Ayvalık güzergahı boyunca, sadece müzelerde görülebilecek görsel zenginlik eşliğinde nostalji rüzgarı estirecekler.

Devrin Arabalari İstMarina

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here