PAYLAŞ

Divan Otelleri, İstanbul’daki otelleri için hazırladığı yılbaşı programlarıyla yeni yıl heyecanını sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere zengin seçenekler sunuyor.

Divan otelleri yılbaşı gecesi programları özetle şöyle;

Divan Otelleri Yılbaşı Gecesi

Divan Otelleri Yılbaşı Gecesi Programları

Divan İstanbul, Divan İstanbul Asia, Divan Suites İstanbul G-Plus ve Divan İstanbul City bu yıl da misafirleri için çok özel yılbaşı programları ve avantajlı konaklama paketleri hazırladı.

Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Divan Grubu, bu yılbaşı gecesi için İstanbul’da lezzet, müzik ve konforu bir arada sunuyor.

Divan İstanbul’da Leziz menü & DJ Performansı

Divan İstanbul içerisinde yer alan Divan Lokanta konuklarını benzersiz lezzetlerden oluşan yılbaşı gala yemeğiyle karşılıyor.

Divan’ın leziz reçeteleriyle hazırlanarak oluşturulmuş yılbaşı menüsü yeni yıl kutlamalarını ayrıcalıklı kılacak. Yeni yıl heyecanını unutulmaz bir geceyle yaşamak isteyenler için Divan Lokanta’nın yılbaşı gecesi kişi başı fiyatı 690 TL.

Divan İstanbul, yılbaşı gecesini konaklayarak geçirmek isteyen misafirler için de özel bir konaklama paketi sunuyor. Oda kahvaltı konaklama ve Divan Lokanta’da gerçekleşecek gala yemeğinin de dahil olduğu paketin tek kişilik fiyatı 260 Euro, çift kişilik konaklama fiyatı ise 385 Euro.

Divan İstanbul Asia & Pont Orkestrası 

Divan İstanbul Asia, yeni yılı İstanbul’da karşılamayı planlayanlar için büyüleyici bir atmosfer hazırladı. Pont orkestrası eşliğinde leziz menüden oluşan yılbaşı gala yemeği Divan İstanbul Asia’da misafirlerini bekliyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus & DJ Performansı

Divan Suites İstanbul G-Plus yılbaşı gecesi için özel bir program hazırladı. Yeni yıl gecesini DJ performansı eşliğinde özel gala yemeğiyle değerlendirmek isteyenler için Divan Suites İstanbul G-Plus doğru adres.

Konaklama tercih etmeyen misafirleri için de seçenekler sunan Divan Suites İstanbul G-Plus’da yeni yıl gala yemeği kişi başı fiyat KDV dahil 239 TL’den sunuluyor.

Divan İstanbul City Yılbaşı Paketleri

İstanbul’un en keyifli şehir oteli Divan İstanbul City, misafirlerine yılbaşı gecesine özel paketler sunuyor.

Divan İstanbul City’de yılbaşı gala yemeğinin de dahil olduğu, konaklama paketinin çift kişilik fiyatı KDV dahil 769 TL iken konaklamasız yeni yıl gala yemeğinin fiyatı ise 459 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here