PAYLAŞ

Dockers®, Sonbahar 2018 sezonunda, her erkeğin kendini modern ve aktif hissetmesi için hem esnek hem de değişken tarzda bir koleksiyon hazırladı. İddialı koleksiyona göre bu sonbahar Dockers® ile kendinize uygun kesim pantolon modeli mutlaka bulunabilecek!

Dockers® ile Kendinize Uygun Kesim Pantolon

Günün her saatinde konfor ve şıklığı sunmak için tasarladığı ürünleri ile kendine güvenen ve bir stile sahip erkeklerin tercihi olan Dockers®, hem şık hem de rahat tasarımlarını erkeklerin ayağına getiriyor.

Dockers® ile Kendinize Uygun Kesim Pantolon

Dockers®’ın 2017’de “herkese uygun bir pantolon modeli ve kesimi” bulmak amacıyla başlattığı dünya turunda, dünyanın dört bir yanındaki dört farklı şehirde her kesimden kullanıcının beklentileri araştırıldı ve bu macerada Dockers®, erkeklerin khaki pantolonlardan neler beklediklerine ilişkin detaylı görüşlere ulaştı.

“Fit safari” olarak adlandırılan bu macera sonucunda Dockers® tasarım ekibi, kumaşlardan kesim ve dikişlere, bir erkeğin beklentisi olabilecek her detayı incelikle belirledi. Sonbahar 2018 sezonunda Dockers®, çok yönlü, kendinden emin bir görünüm sağlayacak mükemmel tasarımları ile eksiksiz bir konfor sunmaya devam ediyor.

Dockers® ile Kendinize Uygun Kesim Pantolon

Dockers® Tasarım Ekibi İddialı

Her erkeğin tarzının ve vücut tipinin farklı olduğu noktasında hareket eden Dockers® tasarım ekibi, erkeklerin kendilerine en uygun kesimi seçmeleri gerektiği ve Dockers®’ta herkesin vücuduna uygun bir kalıp olduğu konusunda iddialı. Dockers®, bu sonbahar, belden aşağıya düz inen, vücuda oturan, yüksek ve alçak bel seçenekleri ile erkeklere geniş bir seçim yelpazesi sunuyor.

Şık görünümlü bir pantolonda skinny kesim tercih edenler “jilet gibi” bir görünüme kavuşurken, spor görünmek isteyenler ise yalnızca daha casual kesimleri tercih ederek farklı bir şıklığa sahip olabilir. Sneakerlarından vazgeçemeyenlerin tercihi olacak tapered kesimli bir Dockers® ise her zamanki gibi rahatlığından ödün vermeyenlerin kombini olmaya aday olacak.

Dockers® ile Kendinize Uygun Kesim Pantolon

Rahatlıkla dolabınızdaki gömlek, t-shirt ve ceketiniz ile kombinleyebileceğiniz Dockers® kesimleri ile şık görünmek için yapacağınız tek şey size uygun kesimi ve tarzı belirlemek.

Rahatlığın Yeni Adresi: Smart 360 Flex Slim Tapered

Dockers®, bugüne kadar ürettiği en inovatif pantolon modeli Smart 360 Flex Slim Tapered ile yine rahatlığın odak noktasında. “Günün her saatinde” giyilebilecek tasarımı ile eksiksiz bir konfor sunan Smart 360 Flex Slim Tapered’ın renk seçenekleri ile haftanın her günü farklı bir şıklıkla özgüvenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

hadigit.com Notu: Dockers® iddiasını “her bedene” olarak da genişletirse bizim de tercihlerimiz arasında yer alma sayısı artacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.