PAYLAŞ

İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, tatile çıkmaya hazırlananlara cilt bakımı tüyoları veriyor

Bakımlı görünmek için evimizde çeşitli bakım ürünleri ve terapilerden yardım alıyor, kimi zaman da uzmanların desteğinden faydalanıyoruz. Peki ya, evimizden, yaşadığımız şehirden yani konfor alanımızdan uzaklaştığımızda nasıl bakımlı olabiliriz? Tatile ya da iş seyahatine çıktığımızda kendimizi ihmal etmeden, taze ve güzel bir cildi korumak için ne yapacağız? Bu soruların yanıtını İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO veriyor.

Foreo ile Cildinizi

Bir Bakım Çantası Hazırlayın

Seyahate çıkmadan önce valizinize nasıl giysilerinizi, ayakkabılarınızı, aksesuarlarınızı koyuyorsanız, bunların yanına mutlaka bir âcil bakım çantası ekleyin. Bu çantanın içinde cilt temizleme jeli, tonik, nemlendirici, deodorant gibi temel ürünlerin yanı sıra güneş koruyucu krem, cilt tipinize uygun tek kullanımlık bir maske ve peeling, dudak koruyucu, gözaltı için maske ve krem, vücut kremi koyabilirsiniz. Bu ürünleri her gece yatmadan önce kullanarak yeni güne tazelenmiş olarak uyanabilirsiniz.

Güneşten Doğru Ürünle Korunun

Tatilde pek çok kadın gün içinde makyajı tercih etmez ve kendini güneşin kollarına bırakır. Tabii bu anlarda bir güneş koruyucu kullanmak cildimizin UVA ve UVB ışınlarından zarar görmesini ve lekelenmesini önlemeye yardımcı olur. Ama herhangi bir güneş koruyucuyu değil mutlaka cilt tipinize en uygun olanı seçmelisiniz. Eğer yağlı bir cilde sahipseniz daha hafif yapıda, yağ içermeyen bir ürün tercih etmelisiniz. Cildiniz kuruysa yoğun nem verip koruyan bir krem işinizi görecektir. Ayrıca renkli bir güneş koruyucu kullanırsanız cildinizin görüntüsünü eşitleyerek bir taşla iki kuş da vurabilirsiniz.

Foreo ile Cildinizi

Temizliği İhmal Etmeyin

Dediğimiz gibi, pek çoğumuz tatilde akşam dışında çok fazla makyaj yapmayı tercih etmiyoruz. Ancak makyaj yapsanız da yapmasanız da cildinizi mutlaka temizlemelisiniz. Çünkü biz fark etmesek de denizin tuzu, güneş koruyucu kremler, kum, klorlu havuz suları cildimizi yıpratır, gözenekleri tıkar. Bunun kaçınılmaz bir sonucu olarak da sivilce, siyah nokta gibi sorunlar baş gösterebilir. İşte tam da bu nedenle cildinizi mutlaka evdeki gibi düzenli olarak temizlemeye devam etmelisiniz. Seyahatteki kıymetli vaktinizi buna harcamak istemiyorsanız FOREO LUNA 2 ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. LUNA 2 ile sadece iki dakika içinde yüzünüzü derinlemesine temizlerken, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildinizde kalan makyaj kalıntıları, kir ve yağı yüzde 99,5 oranında arındırabilirsiniz. Temizliğin ardından gündüzse güneş koruyucunuzu gece ise nemlendirici ya da yaşlanma etkilerini geciktirici kreminizi sürüp LUNA 2’nin arka başlığındaki anti-aging masajı ile cildinizin rahatlamasını, kan dolaşımının hızlanarak sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here