PAYLAŞ

Büyükşehirler bir araya getirdikleri imkanlarla milyonları kendilerine bağlarken, hayatın yoğun temposu şehrin sakinleri üzerinde olumsuz etkiler bırakıyor. Güzellik teknolojisi markası FOREO, şehir hayatının cildiniz üzerindeki etkilerini en aza indirmenize yardımcı olacak ipuçlarından derlediği bir rehber hazırladı. Foreo ile Cildinizi koruyun.

Foreo ile Cildinizi

Foreo ile Cildinizi Koruma Altına Alın

Sonsuz alternatifli kültürel aktivitelere katılmak, yeni lezzetlerle tanışmak için restoranlar keşfetmek, yüzlercesi olan alışveriş merkezlerinde moda avcılığı yapmak.. Şehir hayatı bir arada topladığı imkanlarıyla hala bir çoğumuzun vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Metropolün yoğun temposu, egzoz dumanları, hava kirliliği ile birlikte yüzde kalan makyaj kalıntıları cildimizi düzenli olarak olumsuz yönde etkiliyor.

Foreo ile Cildinizi

Peki, cildimizin gün boyu maruz kaldığı bu olumsuz etkileri nasıl en aza indirebiliriz? İşte güzellik teknolojisi markası FOREO’dan, yoğun şehir hayatında cildinizi korumanıza yardımcı olacak ipuçları…

Foreo ile Cildinizi

Foreo ile Cildinizi Derinlemesine Temizleyin

Günlük koşuşturma esnasında cildiniz; havadaki egzoz dumanları, uzun süre ciltte kalan makyaj ve zararlı UV ışınları gibi pek çok olumsuz etkiye maruz kalıyor. Cildinizi düzenli olarak derinlemesine temizlemek, cildin sağlıklı formunu korumasına yardımcı olurken olumsuz etkileri de en aza indirmenizi sağlar. Dakikada 8.000 T-Sonic™ titreşimle gözenekleri kirlerden arındıran FOREO LUNA™ 2 ile hem cildinizdeki makyaj kalıntılarını hem de cildinizde biriken kir ve yağı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Foreo ile Cildinizi

Düzenli Olarak Nemlendirin

Gün boyu kuruyan cildin nem oranı giderek azalır. Bu sebeple cildi düzenli nemlendirmek ve nem dengesini korumak cilt bakımının en önemli adımlarından biridir. Yaydığı T-sonic titreşimlerle LUNA™ 2, kullandığınız nemlendirici ürünlerin cildinize daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Etkili ve doğru bir nemlendirme rutini uygulanan cilt, hem dış etkenlerden kendini daha iyi korur hem de daha zinde ve canlı görünür.

Foreo ile Cildinizi

Cildinizi Rahatlatın

Şehir hayatının yoğun stresi, sağlığımızı etkilediği gibi cildimizi de olumsuz yönde etkiler. Yoğun ve stresli bir hayatın içinde yaşlanma belirtilerini en aza indirmek için düzenli bakım ve cilt masajı gibi cildin dış katmanını rahatlatan uygulamaları yapmak önemlidir.

Foreo ile Cildinizi

FOREO LUNA™ 2’nin düşük frekanslı titreşimler sunan anti-aging modu ile cildinize düzenli masaj yaparak hem ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasını hem de cildinizin daha sıkı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Foreo ile Cildinizi

Gece Bakımını Asla İhmal Etmeyin

Gün boyu zararlı UV ışınlarına maruz kalan ve nem oranı düşen cildiniz, geceleri kendini yenileme sürecine girer.

Foreo ile Cildinizi

Bu nedenle uyumadan önce cildinize onarıcı etkisi olan gece bakım ürünlerini kullanmak, ertesi gün sağlıklı görünen bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Vitamin bakımından zengin nemlendiriciler ve antioksidan içeren ürünler cildinizin savunma mekanizmasını besler, yıpranmış görüntüsünün onarılmasına ve elastikiyetini korumasına yardımcı olur.

Foreo ile Cildinizi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here