PAYLAŞ

İngiliz oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı Harry Styles, Gucci Cruise 2019 Erkek “Tailoring” Kampanyası için Kuzey Londra’da bir fish and chips restoranından çıkıp Roma’nın kuzeyindeki Viterbo civarında yer alan tarihi Villa Lante’ye doğru yola çıkıyor.

Gucci Cruise 2019 Harry Styles

Gucci Cruise 2019 Kampanyasında Harry Styles

Harry Styles, 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonu için geleneksel bir Londra kafesinde, yanında evcil tavuk ve köpekleriyle Gucci özel dikim giysileriyle fotoğraflanmıştı, sosyal medyada büyük ses getiren kampanyada Harry Styles’ın sempatik karakteri, Alessandro Michele’nin yaratıcı styling’iyle birlikte rengarenk bir dünya yaratıyor.

Gucci Cruise 2019 Harry Styles

Cruise 2019 içinse genç İngiliz’in yolu, bir koyun, keçi ve domuzcukla, yani daha fazla evcil hayvanla birlikte 16. yüzyıldan kalma bir İtalyan villasının Rönesans bahçelerine, Mannerist’e düşüyor. Bu rengarenk ve zengin mekanda Glen Luchford tarafından fotoğraflanan Harry Styles, koleksiyonun terzi elinden çıkma teknik parçalarını giyiyor. Üstelik tüm parçalar desenleri, renkli jakarlı yapıları, kabartmalı örgüleri, yamaları ve alışılmadık proporsiyonlarıyla Gucci’lenmiş!

Gucci Cruise 2019 Harry Styles

Kampanya, Harry Styles’ın kendine has şehirli havasıyla taşıdığı Gucci terzi gardırobunu, son derece oyunbaz bir şekilde, antik objeleri çevreleyen süs havuzlarıyla, yeraltı odalarıyla ve labirentlerle bezeli, klasik şekilde stilize edilmiş bahçede fotoğraflıyor.

Gucci Cruise 2019 Harry Styles

Gucci Cruise 2019 Harry Styles

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here