PAYLAŞ

Bazen çok istediğin şeyler olur bazen de olmaz. Rock müziğinin efsane grubu Guns’n Roses, biraz da para için biraraya gelip iki senedir çıktıkları turneyi adeta darphaneye dönüştürdükten sonra bir de forma girdiler ki! İşte Guns’n Roses yeni albüm için bu form sonrası göz kırpmaya başladı.

Guns'n Roses Yeni Albüm

Guns’n Roses Yeni Albüm

Yukarıdaki paragrafa “Bazen çok istediğin şeyler olur bazen de olmaz.” diye başladım ya. İşte benim de Guns’n Roses’ın iki senedir turladıkları bu konser turuna katılma isteğim öyle yüksek boyutlarda seyretti ki, evrene(!) hangi mesajı gönderdiysem artık olmadı. Bu defa da, bu yıl da seyredemedim. Kimbilir önceliklerimin acilliği falan filan rol oynadı belki de.

Ama bu arada madem bir aradalar bari bir albüm yapsalar diye mırıldanıyordum ki, Slash’ten bir açıklama geldi.

23 yıldır boşuna boşuna saçmalayıp en güzel zamanlarında ayrılan bu güzeller güzeli kıymetlim(!) grubun en çok kazanan müzik grubu olmasıymış meğerse beklenen!

Guns'n Roses Yeni Albüm

Slash Açıkladı

Axl Rose albüm konusunda en isteklilerden biri. Geçtiğimiz yıl da dillendirmişti bu konuyu. Yeni albüm meselesi bu defa da Sirius XM radyoda Trunk Nation programında Slash’e sorulmuş. 53 yaşındaki efsane demiş ki Sanırım hepimiz bunu istiyoruz, Ne olacağını göreceğiz!” 

Turne nedeniyle herhangi bir takvim planı olmadığı ortada. Ama kimbilir Guns’n Roses yeni albüm için hazırdır belki de! Ya da November Rain, Don’t Cry ve daha nicelerinin üzerine burun mu kıvrılır yeni albüme?

Ne derseniz deyin. Bu adamlar işi hep bildiler. Uzun süreli ayrılıkları dışında!

Bu arada hasılatı dünya genelinde 500 milyon doları geçen ve başarılı pazarlamalarıyla ürünleri de piyasa sürülen G’N’R ‘ın turnesinin son ayağının programına buradan ulaşabilirsiniz. 

Hasılatı 500 milyon dolara dayanan 158 duraklık dünya turnesinin son ayağına 3 Kasım’da başlayacak olan Guns N’ Roses’ın konser programına buradan ulaşmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here