PAYLAŞ

Hilltown AVM, 26-27 Ocak tarihlerinde soğuklara kısa bir ara veriyor, ziyaretçilerini dumanı üstünde tüten çorbalar eşliğinde keyifli bir etkinliğe davet ediyor.

İstanbul’un Anadolu yakasında ziyaretçilerine yeni nesil alışveriş merkezi deneyimi yaşatan Hilltown AVM, kışın soğuk günlerini sıcacık çorbalarla ısıtıyor. Soğuklara biraz ara vermek isteyenler, ünlü şefler ve konukların katıldığı etkinliklerde, sıcacık çorbalar eşliğinde hem ısınıyor hem de Türk Mutfağı’nda çorbanın zenginliğine ilişkin değerli bilgiler ediniyor.

Hilltown AVM

Hilltown AVM’de Çorba Günü

26 Ocak Cumartesi günü Ebru Erke, Burak Zafer Sırmaçekici, Nilhan Aras; 27 Ocak Pazar günü ise Esra Düzdağ, Aydın Demir, Özlem Mekik’in katılacağı sohbetlerde Türk Mutfağının ‘olmazsa olmaz’ı, yemeklerin başlangıcı, Türk Mutfağı’nın zenginliği çorbalar hakkında önemli bilgiler verilecek.

Her iki gün 14.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek sohbetler sırasında sohbetlerde yer alan ünlü şeflerin çorbaları ikram edilecek, 15.00-17.30 saatleri arasında ise Hilltown AVM Cadde Katı’ndaki etkinlik alanında 20’ye yakın çorba çeşidi Hilltown AVM ziyaretçilerine ikram edilecek. Çorba çeşitleri arasında Yüksük Çorbası’ndan Mahluta’ya, Kıymalı Tarhana’dan Terbiyeli Tutmaç Çorbası’na, İşkembe ve Paça Çorbası’ndan Safranlı Kereviz Çorbası’na kadar birçok farklı yerel bölge mutfağının çorbaları yer alacak.

Hilltown AVM Çorba

Şeflerle sohbet etkinlik alanındaki pop up kapalı bölümde, tadımlar ise Cadde Katı’nda yer alan Bulutlu Meydan’da gerçekleşecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here