PAYLAŞ

İsmine her ne kadar telefon desek de, akıllı telefonların bir çok özelliğine göre seçimler yapmaya devam ediyoruz. Mobil fotoğraf özelliği de bu durumun adeta başını çekiyor. Akıllı telefonların kamera ve lens görüntü kalitelerini bilimsel olarak ölçen ve test eden DxOMark’ın mobil dünyanın en iyilerini sergilediği listesinde Huawei, P20 Pro modeli ile zirvede yer alıyor. Fotoğraf kalitesi en iyi 5 telefon içerisinde 2 Huawei ürünü bulunurken, en iyi 10 akıllı telefon içerisinde ise 3 Huawei markalı akıllı telefon yer alıyor. Yani Huawei Mobil Fotoğraf Lideri olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Mobil Fotoğraf Lideri

Dünyanın ilk üçlü Leica kamerasını kullanıcılarına sunan Huawei P20 Pro, DxOMark tarafından yapılan testlerde kamera performansı ile rakiplerini geride bırakmıştı.

Pozlama, kontrast, otomatik odaklama ve bokeh gibi alt kategoriler ile fotoğraf alanında 114 puan alan Huawei P20 Pro, video alanında ise 98 puan alarak ortalama 109 puan ile ilk sıralara yerleşmişti. Huawei P20 Pro’nun listelerde zirveye oturduğu 27 Mart tarihinden bu yana 12 akıllı telefonun daha DxOMark listelerine eklenmesine rağmen Huawei liderliğini korumaya devam ediyor.

Huawei Mobil Fotoğraf Lideri

Akıllı telefon endüstrisinde en yüksek piksel sayımına sahip olan Huawei P20 Pro, çığır açan 3 lensli Leica kamerası ile daha fazla ışık, detay ve güzellik yakalıyor. Huawei P20 Pro 24MP’lik ön kamerası ve yapay zeka ile geliştirilmiş 3D portre ışıklandırmasıyla güzel portreler, sağlıklı cilt tonu ayarlaması, ortaya hassasça çıkarılan yüz detayları ve gerçekçi 3D eklentileriyle kullanıcılara çok farklı bir öz çekim deneyimi sunuyor.

40 megapiksel, 20 megapiksel ve 8 megapiksel kameraları birleştiren HUAWEI P20 Pro, arka planı bulanıklaştırma özelliklerine sahip ve zoom yapıldığında çok iyi bir detay sunuyor. Fotoğraf kumlaması düşük seviyede olan HUAWEI P20 Pro, hızlı ve kararlı otomatik netleme yaparak devrim niteliğinde fotoğraf deneyimi sağlıyor.

Huawei Mobil Fotoğraf Lideri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here