PAYLAŞ

Hyatt Grubu bünyesindeki yaşam tarzı otellerin markası olan Hyatt Centric’in Amerika’dan sonra Avrupa’daki ilk oteli İstanbul Levent’te konumlandı. İstanbul’un kalbinde, lüks yaşam stiline 2017 yılında kapılarını açan Hyatt Centric, mükemmel konumu, üstün hizmet anlayışı ve Hyatt deneyimiyle şehre uzanıyor.

Hyatt Centric Levent

Merkezi konumuyla hem iş hem de turistik seyahatler için uygun olan Hyatt Centric, özellikle deneyim, teknoloji ve tasarım odaklı “Modern Gezginler” için ideal bir durak noktası.

Hyatt Centric Levent

Şehrin kalbi Levent’te, seçkin alışveriş merkezleri, iş yerleri ve rezidanslarla çevrili çekici konumuyla Hyatt Centric, ayrıcalıklı konuklarını ağırlıyor. Üst düzey hizmet anlayışını benimseyen Hyatt Centric, motivasyonu yüksek toplantılar, keyifli etkinlikler, lüks konaklama imkânları ve kendini iyi hissetmek isteyen herkes için özel bir seçeneğe sahip.

Hyatt Centric Levent

Hyatt Centric Levent İstanbul Genel Müdürü Zafer Canbaz; “Hyatt Centric olarak, “Modern Gezginlere” hitap ediyoruz. Yani deneyim, teknoloji ve tasarım odaklı bir kitleyi hedefliyoruz. “Modern Gezginler” gerçekten bilgili ve meraklı bir grup, beklentileri sade ama standartları oldukça yüksek. Kaldıkları otelden alabilecekleri temel ihtiyaçları en iyi şekliyle almak istiyorlar, komplike ve kafa karıştıran hizmetleri tercih etmiyorlar. Bu açıdan şehre yeni bir soluk getirmekten ve Hyatt Centric olarak tüm beklentilerini karşılayacağımız bir imkan yaratmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Hyatt Centric Levent

İstanbul’un Merkezinde Tarz Sahibi Bir Deneyim

En küçüğü 40 metrekareden başlayan, modern sanattan esinlenen mimarisiyle 79 lüks odaya sahip Hyatt Centric, toplantı veya etkinlik gerçekleştirmek isteyenler için de, kenti keşfetmek isteyenler için de harika bir seçim.

Toplamda 775 metrekareye yayılan, esnek yapıya sahip gün ışığı alan balo salonu, toplantı ve etkinlik alanları ile Hyatt Centric, Levent metrosu yanında ve arabayla havaalanına sadece 40 dakika mesafede.

Hyatt Centric Levent

Hyatt Centric bünyesinde yer alan Penthouse Süit, Crown Süit, King Süit, King Süit Terrace ve Twin Süit ayrıcalığıyla lüksü şehrin ritmiyle bütünleştirebilirsiniz.

Hayatı 24 Saat Yaşayın!

24 saat yaşayan bir konsepti olan Hyatt Centric, 3 katlı ve 2000 metrekare alanda hizmet veren Casia Spa ile konuklarına ruh-beden dengesine ulaşarak kendini şımartmayı teklif ediyor.

Hyatt Centric Levent

İçinde bulundurduğu spor salonları, ısıtmalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası ve hamamları ile Casia Spa’da toplantı ve etkinliklerden sonra rahatlayabileceğiniz gibi, İstanbul’un ritmine akmadan önce dinlenebilirsiniz.

Hyatt Centric Levent

Hyatt Centric Levent

Hyatt Centric’ten kendi içerisinde yer alan Jungle 8’e ve kentin diğer popüler gece kulüplerine, ünlü restoranlarına ve Tarihi Yarımada’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hyatt Centric Levent

Eğlence ve Yaşamın Kalbi

Hyatt Centric’in restoranı Gold Lounge Akdeniz’de, enfes Akdeniz yemeklerini tadabilir, gastronomik bir hazzın doruklarına ulaşabilirsiniz. Üstelik 271 metrekare büyüklüğünde, 14. katta bulunan balo salonunda üç açıdan görebileceğiniz muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde özel günlerinizi daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Hyatt Centric Levent

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here