PAYLAŞ

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından önce mesire yeri ardından da tabiat parkı ilan edilerek yapılaşmaya açılan Kleopatra Koyu için açılan ihaleyi aldığı haberleri yapılan ve iddialara yer verenlere karşı Rixos grubu da bir açıklama yayınladı. Kleopatra Koyu’nun ihalesinin Fettah Tamince’ye ait Sembol İnşaat ve Turizm’inde yer aldığı ortaklığa verildiğine ilişkin haberlere açıklamada, şirketin ihaleyle ilgili bir teşebbüsünün olmadığı ve ihaleyi almadığı belirtildi.kleopatra koyu rixos

Sembol İnşaat ve Turizm’in adı geçen ihaleden haberinin olmadığı ve ihaleye katılmak için herhangi bir teşebbüste bulunmadığını belirtilen açıklamada, ”Bu noktada, ihaleyi alması gibi bir durum da söz konusu olamaz. Yapılan haber gerçekleri yansıtmamaktadır.” denildi.

hadigit yorum: Konu iddialara dayansa da, bir başka kişi veya kurum tarafından her an gerçekleşebilecek bir durum bu.

Bu nedenle her kim böylesi “artık gerçekten son kalan” yerlerden birinin yapılaşmaya açılmasına yardımcı bile olsa, gerçek anlamda doğaya ihanet etmiş olacak gibi.

Yapmayın, bırakın artık şu cennet köşeleri. Antalya’da, Marmaris’te, Bodrum’da denize girebilecek, güneşlenecek, kampa gidecek yer kalmadı.

Yapmayın, ne olur yapmayın..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here