PAYLAŞ

Olacak mı olmayacak mı, La Casa de Papel 3. sezon oyuncuları kimler olacak diye bir dolu yazılıp çizildi. Ama işte doğru haber geldi. Çete yeniden bir arada, üstelik bu sefer ortada soygundan daha büyük bir şey var gibi!

La Casa de Papel 3. Sezon İlk Görüntüler

Netflix‘in ülkemizde en çok izlenen dizilerinden olan ve gerçekten çok ses getiren La casa de Papel 3. sezon için ilk görüntülerini bir video ile yayınladı.

Önceki sezonlardan tanıdığımız karakterlerin buluşmasını izlediğimiz videoda, ekibe yeni katılan isimler de olduğunu görülüyor. Bu isimler, Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) ve “The Engineer” olarak ekibe katıldığı önceden duyurulan Rodrigo de la Serna.

Kağıt Ev 3 bölüm

Önceki sezonlardan tanıdığımız karakterler Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (Coronel Prieto) & Mario de la Rosa (Suarez) ve dizinin yaratıcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar, yeni sezonda ekrana dönüyorlar.

Kağıt Ev 3 bölüm

Ya Berlin?

Ayrıca yeni sezonda Berlin hayranlarını bir de sürpriz bekliyor: İkinci sezonda ölen Berlin (Pedro Alonso) 3. sezon tanıtım videosunda görülüyor. Bu da yeni sezonun Berlin’in gerçek hikayesiyle ilgili sürprizlere gebe olduğunu gösteriyor.

La Casa De Papel, birinci ve ikinci sezonuyla, 2018’de en çok izlenen yabancı dildeki Netflix içeriği oldu. Netflix yakın zamanda, Vancouver Media’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yaratıcısı Álex Pina ile anlaştıklarını duyurmuştu.

Kağıt Ev 3 bölüm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here