PAYLAŞ

Şehre dönüşle beraber cildinizde oluşan farklılıkları sizinle aynı şekilde yaşıyor, hissediyoruz. Güneşin etkisi ile oluşan minik lekeler, makyaj, toz ya da hava kirliliği cildinizi yeni döneme hazırlamanız için size sessiz çağrılar gönderiyor. Cildin rahat nefes alması, pürüzsüz ve yumuşacık bir görünüme kavuşması için L’Occitane, zengin, doğal içeriklerden oluşan cilt bakım serileriyle sizi şehrin kışına hazırlıyor.

L’Occitane

L’Occitane ile İlk Adımı Atın

Doğal içeriklerden oluşan, Reine Blanche kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu peeling, tazeleyici, kremsi yapısıyla cildi nazik şekilde arındırarak, anında yumuşacık ve aydınlık bir görüntü bırakır. Her cilt tipi için uygun olan Reine Blanche Illuminating Scrub, mikro granülleri sayesinde en hassas ciltler bile kullanabilir. Güneş lekelerinin izlerini silmek içinpeeling haftalık bakımınızın bir parçası olmalı. Kokusu ise mutluluk kaynağı olmaya aday.

L’Occitane

L’Occitane ile Şehri Kışına Hazırlık

Reine Blanche Illuminating Scrub Peeling sonrası maskenizi uygulayın

Emici bitkisel ve mineral pudralarla zenginleştirilmiş olan Aromachologie Purifying yüz maskesi, cildin arınmasını sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır. Esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş olan formülü, cildin ışıltısını ortaya çıkarırken cildi yumuşatır, tazeler. En hassas cilt tipleri için bile uygundur.

L’Occitane

En hassas ciltler için bile uygun olan maskeyi cildinizde beklettiğiniz süre sonrasında bile yumuşacık kaldığını ve kolaylıkla cildinizden arındırabileceğinizi keşfettikten sonra vazgeçemedikleriniz arasında birinci sırayı alacak.

Aromachologie Purifying Mask 75 ML , Reine Blanche Illuminating Scrub, Aromachologie Purifying Mask 75 ML, Divine Cream 50 ML, Divine Mask, Precious Cream 50 ML ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.