Ana sayfa Güncel Mardan Palace Rixos Oluyor

Mardan Palace Rixos Oluyor

261
0
PAYLAŞ
Mardan Palace Rixos Oluyor

2009 yılında çok şatafatlı gösteriler ve Mariah Carey, Richard Gere, Sharon Stone, Monica Belluci, Tom Jones gibi dünyaca ünlü sanatçıların katıldığı ve yine dünyadan birçok ülkenin siyasi temsilcilerinin de yer aldığı dev bir şölen ile açılışı yapılan Antalya’nın Kundu beldesindeki 1,4 milyar dolara mal olduğu belirtilen Mardan Palace oteli, açılışından sonra bir türlü başarıyı sağlayamadı. Mardan Palace Oteli geçirdiği zor günlerden sonra ödeme güçlüklerinden dolayı finans kurumları ile devam eden süreçte geçtiğimiz günlerde, “Mardan Palace ile ilgileniyoruz” açıklaması yapan Rixos grubu’nun, tesisi Halkbank’tan kiralamak için birkaç detay için görüşmelere devam ettiği belirtildi.

Mardan Palace Rixos Oluyor

Mardan Palace Rixos Oluyor

Hürriyet Gazetesi’nin ulaştığı Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “Görüşüyoruz. Biraz daha zamana ihtiyacımız var” dedi.

Rixos’un konuya ilişkin olarak resmi açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağı kaydedildi. Otelin tadilata ihtiyacı olup, yeni sezona yetiştirilmesi için çalışmalara hemen başlanması planlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here