PAYLAŞ

Avrupa’nın önde gelen etkinlik alanı işletmecisi Merlin Entertainments Sömestre tatilinde İstanbul’da yer alan eğlence merkezleri SEA LIFE, Madame Tussauds ve LEGOLAND® Discovery Centre’ı Ortak Bilet’le gezme avantajı sunuyor.

Merlin Entertainments Sömestre

Merlin Entertainments Sömestre

Merlin Entertainments Sömestre tatilinde, İstanbul’da çocuklarıyla birlikte keyifli bir yarıyıl tatili geçirmek isteyen ailelere, bünyesinde bulunan eğlence merkezlerini tek biletle gezme imkanı sunuyor.

Merlin Entertainments Sömestre

Çocuklar için eğlenceli, heyecan verici ve öğretici aktivite fırsatları yaratan Merlin Entertaintments sömestir tatilinde üç eğlence merkezini de deneyimlemek isteyen ziyaretçilere isterlerse, fiyat avantajı sağlayan bir “Ortak Bilet” alarak SEA LIFE İstanbul, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve Madame Tussauds İstanbul’u tek biletle ziyaret edebilme fırsatı sunuyor. Bu ortak bilet ile ister aynı hafta sonunda ya da 90 gün içerisinde dilediğiniz bir zamanda, daha uygun bir fiyatla bu üç merkezi ziyaret edebiliyorsunuz.

Merlin Entertainments Sömestre

Çocukların hayranı olduğu ünlüleri yakından görme fırsatı sunan dünyanın en ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds İstanbul, okyanus canlılarını yakından görerek su altı dünyası hakkında detaylı bilgi edinebilecekleri SEA LIFE İstanbul ve yaratıcılıklarını geliştirirken eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilecekleri LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, yarıyıl tatilini İstanbul’da geçirecek aileler için cazip eğlence alternatifleri olarak öne çıkıyor.

Öğretici Eğlencelerle Dolu LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul

Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’nin içerisinde yer alan ve 3000 m²’lik bir alanda hizmet veren LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyen ebeveynlerin favori mekanları arasında yer alıyor. 2 milyon LEGO® parçası ile hayallere sınır koymayan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, yaratıcılığı ortaya çıkaran keyifli bir aktivite alanlarına sahip.

Merlin Entertainments Sömestre

Eğlence merkezinin içerisinde; galaksiler arası yolculuk imkanı sunan Space M alanı, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® fabrika turu, atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve Aya Sofya, Boğaziçi Köprüsü, Galata Kulesi gibi yerel eserlerle birlikte Mısır Piramitleri, Big Ben, Eyfel Kulesi gibi tüm dünyadan önemli yapıların bir arada sergilendiği MINILAND bulunuyor.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, 19-20 Ocak, 26-27 Ocak ve 2-3 Şubat tarihlerindeki üç hafta sonu boyunca Pakolino etkinliğine de ev sahipliği yapıyor. Çocukların üç boyutlu düşünme ve problem çözme becerilerini geliştiren Pakolino aktiviteleri, sömestre tatilinde aile boyu eğlencenin kapılarını aralıyor.

Su Altının Gizem Dolu Dünyası SEA LIFE İstanbul

Bayrampaşa Forum AVM içerisinde yer alan ve İstanbul’un orta yerinde kocaman bir okyanusu keşfetmenin zevkini yaşatan SEA LIFE İstanbul, 83 metrelik Avrupa’nın en uzun okyanus tüneliyle ziyaretçilerini karşılıyor.

Merlin Entertainments Sömestre

Dünyanın en büyük 5. akvaryumu olma özelliğini taşıyan merkezde Avrupa’nın en kalabalık köpekbalığı ailesini, yakın zamanda İtalya’dan getirilen ve Avrupa akvaryumlarındaki en büyük yeşil deniz kaplumbağası olan Iggy’yi ve 15 binden fazla deniz canlısını görmek mümkün. Dünyada sadece iki SEA LIFE’ta bulunan, çocuk ziyaretçilerin aileleriyle birlikte kendi balıklarını boyayıp dijital denizde yüzdürdükleri “Dijital Akvaryum” ve çocukların uzman akvaristler eşliğinde deniz canlılarına güvenli bir şekilde dokunmasına izin veren kaya havuzları SEA LIFE İstanbul’da yapılabilecek eğlenceli ve öğretici etkinlikler arasında yer alıyor.

Yıldızlara Dokunun Madame Tussauds İstanbul

İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera binasında hizmet veren Madame Tussauds İstanbul’da, Türkiye’den ve dünyadan tarih, kültür sanat, bilim, spor ve eğlence alanlarında ün yapmış isimlerin balmumu figürleri yer alıyor.

Her bir yıldızın karakterine uygun konseptlerde sergilendiği merkezde çocuklarıyla birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek isteyenler Bob Marley’in otantik Jamaika şapkası, Einstein ve Mozart perukları, Michael Jackson’ın ikonik şapkası gibi aksesuarlar sayesinde figürlerle interaktif bir bağ kurarak yaratıcı anlara imza atabiliyor. Kitaplardan ve fotoğraflarından tanıdıkları Mustafa Kemal Atatürk’ün figürünü yakından görebiliyor; Albert Einstein figürünün önünde yer alan plazma küreye dokunarak bilimin eğlenceli yüzüyle tanışabiliyor; Mozart figürüne piyano çalarak eşlik edebiliyorlar.

Ziyaretçiler aynı zamanda Justin Bieber, Lady Gaga, Tom Cruise ve Messi gibi hayranı oldukları ünlülere dokunabiliyor; onlarla birlikte fotoğraf çektirme şansına sahip oluyor.

Merlin Entertainments’ın “Ortak Bilet” avantajı sunan eğlence merkezleri, sömestre tatilinde çocuklarıyla birlikte hem eğlenceli hem de öğretici vakit geçirmek isteyen aileleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here