PAYLAŞ

Geride bıraktığımız yüzyılda bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda sembol, gerçek Amerikan ikonu olarak rüştünü ispatladı. Bunlardan ilki Mickey Mouse, ikincisi ise Levi’s® mavi jean’ler. Mickey Mouse’un 90. yıldönümü anısına bu iki orijinal marka Sonbahar / Kış 2018 – 2019 sezonunda güçlerini birleştiriyor ve bir ilke imza atarak sınırlı sayıda üretilen Mickey x Levi’s® özel koleksiyonunu sunuyor. Mickey x Levi’s® Koleksiyonu

Mickey x Levis

Levi’s®, Mickey x Levi’s® Koleksiyonu

Üzerinde, çoğu Kaliforniya’daki Anaheim Disney arşivinden alınan Mickey Mouse grafikleri bulunan tişörtlerin ve sweatshirt’lerin yanı sıra, koleksiyona özel Mickey Mouse grafikleriyle bezenmiş Levi’s® Trucker ceket ve bir de Levi’s 501 jean pantolon bulunuyor.

Mickey x Levi’s® Koleksiyonu

Grafikler, sokak giyiminden ilham alan Logo-mania akımının ve 80’li – 90’lı yılların yıkama denim’lerinin altını çiziyor. Mickey’nin ünlü ikonografisini kendi klasik siluetleriyle birleştiren Levi’s®, toplam 235 yıllık ortak geçmişe yeni bir soluk katarak her iki markanın da geçmişin, şimdinin ve geleceğin orijinalleri olduğunun altını çiziyor.

Mickey x Levi’s® Koleksiyonu

Mickey x Levi’s® Koleksiyonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here