PAYLAŞ

Korkuyu Yönetmek Netflix’in yeni korku dizisi Tepedeki Ev’in yönetmeni Mike Flanagan ile kamera arkasına bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

Netflix’in Yeni Korku Dizisi Tepedeki Ev

12 Ekim’de tüm dünyada aynı anda gösterime girecek Netflix’in yeni korku dizisi Tepedeki Ev’in kamera arkasından etkileyici bir video yayınlandı. Yönetmen Mike Flanagan’ın çekim sürecini anlattığı video oldukça keyifli ve ilgi çekici!

Netflix’in Yeni Korku Dizisi Tepedeki Ev Ne Anlatıyor?

Shirley Jackson’ın aynı adlı ikonik romanının modern bir yorumu olan Tepedeki Ev dizisi, daha sonra ülkenin en ünlü “perili köşkü” olarak anılacak bir evde büyüyen kardeşlerin hikayesini anlatıyor.

Korkuyu Yönetmek Netflix

Yetişkinliklerinde bir trajedinin yeniden bir araya getirdiği kardeşler, bu sefer hem zihinlerinde hem de Tepedeki Ev’in gölgelerinde yaşayan geçmişin hayaletleriyle yüzleşmek zorunda. Korku türünün üstadlarından Mike Flanagan (Hush, Oculus, Gerald’s Game) tarafından yazılan ve yönetilen Tepedeki Ev’in yürütücü yapımcılığını Flanagan ile birlikte Trevor Macy üstlendi. Tüyler ürperten bir korku hikayesi ve aile draması olarak tanımlanan dizinin yapım sorumlusu ve yürütücü yapımcıları arasında Meredith Averill, Justin Falvey ve Darryl Drank yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace, Paxton Singleton, Violet McGraw ve Julian Hilliard gibi isimler yer alıyor.

Tepedeki, Netflix için Amblin TV ve Paramount Television tarafından çekildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.