PAYLAŞ

Kullanıcılarının yorum ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön veren Philips, beğeniye sunulduğu her ülkede çok ses getiren yeni ürünü OneBlade ’in lansmanını yaptı.

OneBlade

OneBlade, çığır açan bıçak teknolojisi sayesinde erkeklere tek bir ürünle sakallarını kısaltma, şekillendirme ve tıraş etme imkanı sunan hibrid bir ürün olarak kullanıcılarla buluşuyor.

OneBlade

Türkiye’de 87 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen ve kullanıcıların ihtiyaçlarını dinleyerek çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips, devrim niteliği taşıyan yeni ürünü Oneblade ile erkeklerin sakal bakımına tek bir bıçak ile pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Philips OneBlade, sakallı veya kirli sakallı bir tarza sahip erkeklerin tek bir cihazla sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılıyor. Takıp çıkarılabilir başlıklara sahip olan OneBlade ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilir, keskin kenarlı bıçağı ile kolayca şekillendirebilir ve tıraş olabilirsiniz.

Cilt için son derece güvenli bir tıraş imkanı sunan Oneblade, çift taraflı bıçağı sayesinde istenilen yönde kullanılabilir olmasının yanı sıra, sağladığı net görüş açısıyla da hızlı ve pratik bir tıraşa olanak sunuyor. Benzersiz bıçak teknolojisine sahip kesiciler saniyede 200 defa hareket ederek başka hiç bir ek yönteme başvurmadan her uzunluktaki sakalı OneBlade kolayca tıraş eder.

OneBlade

Su geçirmez özelliği ile ıslak ya da kuru kullanılabilen Philips OneBlade, musluk suyu altında kolayca temizlenirken aynı zamanda köpüklü veya köpüksüz tıraşı mümkün kılıyor.

Tıraş bıçağı ile tıraş makinasının özelliklerini tek bir üründe buluşturan bu benzersiz ürün erkeklerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday… 3 farklı model ile kullanıcıların beğenisine sunulan Philips Oneblade tercih nedeni olabilir..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here