PAYLAŞ

Hayata geçirdiği projeleri ile sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemine vurgu yapan Philips, sonbaharın olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olacak ürünü Philips Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı ile sonbahara zinde bir merhaba demeyi sağlıyor.

Philips Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Türkiye’de 87 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen ve sağlık alanında yapmış olduğu yenilikler ile adından sıkça bahsettiren Philips, Yavaş Sıkım Meyve Sıkacağı ile sonbaharın olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olacak ürününü kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Philips Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Vücudumuzun sonbahara uyum sağlaması sırasında ortaya çıkan yorgunluk ve halsizlik belirtilerini minimum seviyeye indirmek için bu dönemde bol bol vitamin ve mineral desteği almak gerekiyor. Vücudun ihtiyacı olan bu vitamin ve mineral desteğini Philips, Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı ile kolay ve pratik bir şekilde elde etmenizi sağlıyor.

Philips Yavaş Sıkım Meyve Sıkacağı, 70 mm’lik XL besleme borusu ile meyve, sebze ve yapraklı yeşillikleri kesmeye gerek kalmadan çok kısa süre içerisinde hazırlama imkanı sağlıyor. Yavaş sıkım teknolojisi ile meyve ve sebzeleri lifleri ile birlikte sıkarak yüzde 80’ine kadarını meyve/sebze suyuna dönüştürüyor. Ayrıca metal bıçak yerine plastik vida ile sıkarak meyve ve sebzelerin içerisinde yer alan A, C ve K vitaminlerini koruyor.

Philips Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Philips Yavaş Sıkım Meyve Sıkacağı, QuickClean teknolojisi ile 90 saniye içerisinde temizlenirken, çıkarılabilir parçalarının hepsi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Böylelikle gün içerisinde kendiniz ve sevdikleriniz için pratik ve sağlıklı meyve sularını dilediğiniz zaman hazırlayabiliyorsunuz.

Entegre damlama önleyicisi sayesinde mutfak tezgahlarının temiz kalmasını sağlarken, benzersiz tasarımı sayesinde parçaları hızlıca monte edebilir ve kolaylıkla kullanmaya hazır edebilirsiniz.

Meyveleri sığdırmakla uğraşmadan, sağlıklı, besin değeri yüksek ve lezzetli içecekler hazırlanmasına yardımcı olan Philips Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı, sizin ve sevdiklerinizin bu sonbaharı zinde ve enerjik geçirmenize olanak sağlarken, pratikliği sayesinde artakalan zaman da size kalıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here