PAYLAŞ

Regnum Carya, Sevgililer Günü’nü çok özel bir program ile kutluyor. Sonsuz aşkı anlatan Yusufçuk’tan ilham alınarak tasarlanan Sevgililer Günü paketi ile bu yıl sonsuz aşkı Regnum Carya’da yaşayacaksınız..

Regnum Carya Sevgililer Günü

Regnum Carya Sevgililer Günü

Regnum Carya, Sevgililer Günü’nde sonsuz aşkı anlatan Yusufçuk’tan ilham alarak bu romantik günü özel kılmak adına misafirlerine özel bir paket sunuyor.

Otelin, aşkını kutlamak isteyenler için hazırladığı Sevgililer Günü paketi, unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen çiftlerin beklentilerinin de ötesinde bir içeriğe sahip.

Regnum Carya’dan Sevgililer Günü

Yılın en romantik gününü daha özel hale getirecek Sevgililer Günü paketi, havaalanından VIP transfer ile başlayıp, büyüleyici Luxury Room’da konaklama, sofistike canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü yemeği ve partisiyle devam ediyor.

Sevgililer Günü Paketi

Romantizm dolu günün her anının tadını doyasıya çıkarabilecek çiftler için programda yok yok!

Odada check’in imkanının ardından çiçek aranjmanı ile romantik dekor, Moët&Chandon şampanya ve özel tatlılar, odada bulunan özel set-up ile tamamlanıyor.

SPA merkezinden randevunuzu alıp, Jakuzi ve çift masajının keyfini yakından yaşayarak bu özel günü taçlandırın. Ve elbette ertesi gün odada kahvaltı servisi ile Sevgililer Günü Regnum Carya’da ayrıcalıkları yaşamanın en keyifli zamanı.

Regnum Carya Sevgililer Günü

Bu Sevgililer Günü’nde kendinize ve sevdiğinize romantik ve özgün program yapmak isteyen herkes Regnum Carya’nın yolunu tutuyor…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here