PAYLAŞ

Sonbahar ile birlikte mevsimin getirdiği esintiler harmanlanıp, moda ürünlerinden aksesuarlara ve belki de yaşamın tam ortasına düşüyor. Saat&Saat temsilcisi olduğu markalarda 2018-2019 Sonbahar ve Kış sezonu koleksiyonlarını bir bir tanıtıyor.

Saat&Saat Sonbahar Kış Koleksiyonları

Saat&Saat Sonbahar Kış Koleksiyonları arasında Emporio Armani saat ve takı koleksiyonunda, yeni materyaller ve minimal tasarımlar ile markanın ruhu yeni bir soluk kazandığı hissediliyor

Saat&Saat Sonbahar Kış

Emporio Armani Saat ve Takı

Emporio Armani saat modellerine modern bir görünüm katarken, klasik duruşunu korumaya devam ediyor.

Saat&Saat Sonbahar Kış emporio Armani

Erkek saatlerini en gözde renklerin başında gelen siyah ve lacivert oluştururken, deri kayış ve çelik kasalar maskülen etkiyi üst seviyeye çıkarımış. Erkek takı koleksiyonunda ise paslanmaz çelik ve silikon hasır örgü bileklik oldukça dikkat çekici.

Saat&Saat Sonbahar Kış Armani Bileklik

Kadın saat koleksiyonu, pembe altın ve sedef kadranın büyüleyici uyumunu nefis sergilemiş.

Saat&Saat Sonbahar Kış Gc

Gc Sonbahar Kış Zarifliği

Sonbahar mevsiminin kızaran yapraklarından ilham alan Gc ise, pembe altın ve siyahı bir araya getirerek saat severleri kış sezonuna hazırlıyor.

Gc erkek saat modelinde, siyah deri kayış, kronograflı kadran, çelik kablo ve altın rengi çivi detaylarıyla buluşan kasa tasarımı yine maskülen etkiyi öne çıkarmış.

Gc Kadın saat modelinde ise zariflik ön planda yer alıyor. Deri kayış, pembe altın kasa ve sedef kadranlı zarif görünüm oldukça etkileyici görünüyor.

Saat&Saat Sonbahar Kış Kadın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here