PAYLAŞ

The Ritz-Carlton İstanbul, canlı müzik ve Boğaz manzarası eşsizliğinde sunacağı 14 Şubat özel yemeği, spa ve konaklama seçenekleri ile birbirine vakit ayırmak isteyen çiftlere masal gibi bir Sevgililer Günü programı sunuyor.

Sevgililer Günü Programı

The Ritz Carlton İstanbul Sevgililer Günü Programı

14 Şubat’ta kalpler kadar damaklara da hitap eden The Ritz-Carlton, Istanbul, Atelier Real Food restoranda “doğadan masaya” konsepti ile enfes bir akşam yemeği sunuyor.

Sevgililer Günü Programı

Orka White Trio orkestrasının akustik performansının eşlik edeceği Sevgililer Günü Programı yemeğinde kaz ciğeri, soslarla tatlandırılmış çıtır karidesler, kuşkonmaz ve yer alması püresi ile sunulan bonfile ve brisket gibi enfes tatlar bulunuyor. Bu romantik akşam için hazırlanmış karşılama kokteyli ile başlayan Sevgililer Günü yemeği çiftlere özel 610 TL fiyatla sunuluyor.

Sevgililer Günü Programı

Akşam yemeğinin yanı sıra tüm zamanların en sevilen aşk şarkıları eşliğinde ve bu geceye hazırlanan kokteyller ve atıştırmalıklarla aşkını kutlamak isteyen çiftler için ise Bleu Lounge eğlenceli bir akşam sunuyor. DJ Moophy’nin sahne alacağı programda giriş ücreti bulunmuyor.

Bu güzel gecenin sonunda The Ritz-Carlton’ın yepyeni odalarında konaklayarak ertesi gün keyifli bir sabaha uyanmak isteyen çiftleri ayrıcalıklı paketler bekliyor.

Farklı hizmetlerin dahil edildiği konaklama paketleri, Atelier Real Food’ta sunulacak Sevgililer Günü yemeği veya çiftlere özel bakımlardan oluşan rahatlatıcı spa uygulamalarını içeriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.