PAYLAŞ

Erkeklere özel kozmetik ürünlerin artmasıyla büyüyen “erkeklere özel” pazarı, günlük bakımın en önemli öğelerinden diş temizliği konusunda Signal’in erkeklere özel ürettiği, dünyanın erkeklere özel ilk diş macunu Signal white Now Men ile yeni bir boyut kazandı. Artık anında beyazlık etkisi ile devrim yaratan erkeklere özel Signal White Now Men sayesinde bembeyaz dişlerle dayanılmaz gülüşler erkeklere özel olacak.

Signal White Now Men

Signal White Now Men

Signal White Now Men, içeriğinde bulunan mavi ışık mikropartikülleri, mavi ışık teknolojisi ve iki kat güçlü formülü sayesinde erkeklere tek fırçalamada dayanılmaz bir gülüşün kapılarını açıyor. Sigara, çay, kahve gibi diş lekelerini yok ederken citrus, mentol ve nane aroması ile gün boyu ferahlık sağlıyor.

Signal White Now Men

Erkeklere Özel Bir Diş Macununa Neden İhtiyaç Var?

Diş ve ağız bakımı konusunda tüm dünyada, erkekler kadınlardan daha farklı davranıyor. Kadınlar ağız ve diş bakımını makyajlarının bir parçası olarak görürken, erkekler sigara, çay, kahve tüketimi gibi rutin alışkanlıkların dişlerdeki sararma ve leke etkileriyle daha zor başa çıkıyorlar. Erkeklere özel ilk diş macunu White Now Men ile sorunlar ortadan kalkıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here