PAYLAŞ

Kahve hayatımıza ikinci kez gireli çok olmasa da bu defasında çok hızlı ilerliyor. Kahve denildiğinde uğradığım duraklardan Starbucks ise hiç durmadan ürünlerini geliştiriyor. Bu defa da Starbucks Kapsülleri ile Starbucks Espresso deneyimini artık her yerde yaşamak mümkün!

Starbucks Kapsülleri ile Starbucks Espresso Deneyimi Her Yerde!

Starbucks en çok sevilen Espresso çeşitlerini evinizde ve ofisinizde de deneyimlemeniz, misafirlerinize ikram edebilmeniz ve istediğiniz her an ulaşabilmeniz için “Kapsül” olarak satışa sunmaya başladı. Nespresso makineleri ile uyumlu Starbucks Espresso kapsülleri ile artık sadece bir dakikanızı ayırarak mükemmel bir kahvenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Starbucks Kapsülleri ile Starbucks Espresso Deneyimi

Espresso makinenizle hazırlayabileceğiniz Starbucks Espresso Kapsülleri 4 farklı Arabica kahve çekirdeği çeşidiyle evlerde ve ofislerde yerini almaya başladı bile. Guatemala Antigua, Kenya, Colombia ve Espresso çekirdek çeşitlerinden oluşan kapsüller, kahvenizi damak tadınıza ve kahve zevkinize göre seçmenizi de mümkün kılıyor. Evlerinde ve ofislerinde kapsül makinesi kullanan kahve severler artık dledikleri zaman Starbucks kahvesinin tadını çıkarabilecek!

Henüz evde benim gibi kahve kapsül makinesi kullanmıyorsanız bile sizi bunu almayı düşündürecek bir ürün..

Starbucks Kapsülleri

Kullanılmış Kapsüller Geri Dönüşüme Gidecek

Çevreye ve doğaya duyarlı olmaya çalışan Starbucks, kapsül ürününde de oldukça hassas olmaya gayret etmiş.

Starbucks misafirlerine kapsül satın aldığında kullanılmış kapsülleri biriktirmek üzere bir de poşet verilecek. Misafirler kullanılmış kapsülleri bu özel poşete koyarak mağazalara teslim edebilecek ve geri dönüşüme katkıda bulunacaklar.

Ne diyelim.. Kahve kokusu gelmeye başladı bile.. Afiyetle..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here