PAYLAŞ

Victoria’s Secret’ın yeni kokusu kurallara uymayan kadınların vazgeçilmezi olacak gibi..  İstediğini, istediği zaman, istediği şekilde yapan herkese hitap eden Tease Rebel, Victoria’s Secret’ın ikonik kokularından Tease’in başkaldıran ve asi hali.

Tease Rebel: Tease’nin Başkaldıran ve Asi Hali

Sınır tanımayan, sabırsız ve heyecanlı kadınlardan ilham alınarak yaratılan bu muhteşem koku ile içinizdeki yeni sizi keşfetmek sizin elinizde.

Tease Rebel victoria secret

Victoria’s Secret koku uzmanları Tease Rebel’i yaratırken geleneklerin dışında, çiçeksi bir koku yaratmak üzere yola çıkmışlar ve sonunda beyaz deri notalarına, yabani gül ve iki farklı menekşe kokusu eklemişler. Farklı çiçekleri bir araya getirerek elde ettikleri “isyankar” olarak tanımladıkları şehirli çiçek buketi Tesase Rebel, beklentinin çok dışında bir kusursuzluk sunuyor.

Victoria’s Secret ailesinin isyankar kokusu Tease Rebel, adına uygun olarak tasarlanan parfüm şişesi ile de göz dolduruyor. Parfümün yanı sıra vücut spreyi, rollerball ve vücut kremi de bulunan seri Victoria’s Secret mağazalarında satışta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here