PAYLAŞ

Vakko iddialı bir koleksiyonla tarzını yeniden ortaya çıkardı. Kış sezonunun duru modası olan beyaz, Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonuna yön veriyor. Tasarımlarda öne çıkan beyaz vurgusu, kimi zaman feminen bir silüette, kimi zaman ise maskülen bir formda kendini gösteriyor. Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu karşınızda..

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu

Enerji dolu ve alışılmışın dışında bir görünüme davet eden Vakko Sonbahar Kış koleksiyonu 2019’da sezonun öne çıkanı beyaz, birçok farklı tasarımla ve formla buluşuyor.

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu

Günlük hayattan, abiye tasarımlara ya da günden geceye geçişte kullanılan zamansız tasarımlarla beyaz, Vakko kışında elegan, romantik ve güçlü kadına eşlik ediyor.

Keskin formlar, beyazın gücüyle birleşiyor ve iddialı Vakko kadınına modern bir siluet kazandırıyor. Dokumadan gelen kesikler, kısalı uzunlu asimetrik etekler, geometrik kesimlerdeki paltolar ve ceketler modern siluetin bir yansıması oluyor. Sezon modası katmanlı giyimle birleştirilebilen tasarımlar, diz üzeri çizmeler ve beyaz ayakkabılarla kombinleniyor ve özenle düşünülmüş bir stilin detaylarını oluşturuyor.

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu

Cesur beyaz; ayakkabı ve botlarda hatta spor ayakkabılarda da kendini gösteriyor ve kış modasını sınırlarının ötesine taşıyor. Eldiven, çanta, bere ve takılarda beyaz vurgusu devam ediyor. Tasarımlarda beyaza zaman zaman kontrast detaylar ekleniyor.

Siyahın tahtına oturan kış beyazı, sezon modasına yumuşacık bir dokunuş bırakıyor.

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.