PAYLAŞ

Bu sonbaharda Vans, dünyaca ünlü sanatçılarla, sporcularla ve müzisyenlerle bir araya geliyor, onların kişisel stilleri aracılığı ile yaratıcılık hikayelerini anlatıyor. Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

Vans; DJ Mia Carucci, ressam Matt McCormick, illüstratör Rosey Jones, profesyonel kaykaycı Tyson Peterson, şarkıcı Quin ve sanatçı Sik-K ile yaptığı, ikonik Vans ayakkabıların giyildiği fotoğraf çekimi ile sanatçıların kendi kişisel stillerini yansıtmalarına aracı oluyor.

Mia Carucci’nin Latin kökenleri ve kültürel çeşitliliği bugün sanatçı ve DJ olarak yarattığı işleri oldukça etkiliyor. Mia kariyerine vinyl-based DJ olarak başlayıp, analog tarza döndü. Mia, NTS radyosundaki programında ve her ay katıldığı Los Angeles’taki Virgin Radio partilerinde sergilediği müziğinde, eklektik müzik zevkini yansıtmaya devam ediyor.

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

Matt McCormick; resim, fotoğraf, heykel ve tasarım gibi yaratıcı sanatın birçok dalında aktif olan Los Angeles’lı bir sanatçı. Matt, Batı Amerikan motiflerinin kültürel etkilerini, California ruhu ile harmanlayarak sanatsal vizyonunu yaratıyor ve kendi hikâyesini görsel olarak sunuyor.

Rosey Jones günlerini çizimle, resim yaparak ve fotoğraf çekerek geçiriyor. Fotoğraf eğitimi alan, Hollandalı sanatçı tutkusunu; kendisini ve içsel dünyasını somut olarak ifade edebildiği, başka insanlarla iletişim kurma yolu olarak seçtiği illüstrasyonda buluyor. Rosey kendisini sadece sanat eserleriyle değil, seyahatleriyle ve kişisel stiliyle de ifade ediyor.

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

En zor ve büyük parkurları korkusuzca ve stil sahibi bir şekilde kaymasıyla tanınan, Tyson Peterson, Vans’in amatörden profesyonele geçen en yeni kaykay sporcusu. Tyson yeteneğini ve yaratıcılığını hem kaykayın üstünde hem de normal hayatında yansıtıyor. Zahmetsiz tarzını, saygılı davranışlarıyla harmanlayarak dünyadaki yeni nesil kaykaycılara zemin hazırlayan Tyson, gerçek bir örnek oluyor.

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

Kişisel dayanıklılığını ve şarkıcı olarak gücünü fark etmesi, Los Angeles’lı şarkıcı Quin’i teşvik eden şey oluyor. Başka sanatçılarla iş birliği yapmadığında, kendi soul müziklerini yaratan sanatçının en son şarkısı Remind Me. Quin, kendi kişisel sınırlarını test etmeye ve farklı uygulamalarla ruhunu beslemeye devam ediyor.

Sik-K, Kore’den bizleri selamlayan bir uluslararası rap sanatçısı. H1GHR MUSIC üyelerinden Sik-K en son, solo albümü Trapart’ı piyasaya sundu.Sik-K’in moda tutkusu ilhamını etrafındaki insanlardan ve tura çıktığı zaman gittiği yerlerden alıyor.

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

Ne Vans ne de onu giyen insanlar hiçbir zaman tek bir şey olmadı! Yıllardır Vans’in koleksiyonunda yer alan modeller Authentic, Era, Classic Slip-On, Old Skool ve Sk8-Hi, insanların kişisel sitilinden ve yaratıcılığından alınan ilhamın sonucu olarak ortaya çıktı.

Vans Yaratıcılığı Kutluyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here