PAYLAŞ

Desenlerin kraliçesi olarak bilinen Londralı moda tasarımcısı Mary Katrantzou, dünyanın önde gelen iç çamaşırı markası Victoria’s Secret ile çok özel bir iş birliğine imza attılar. Yaratıcı tasarım estetiğini feminen ve göz alıcı bir stille harmanlayan, eşsiz bir koleksiyon ortaya çıkıyor. Victoria’s Secret & Mary Katrantzou özel koleksiyonu heyecanla bekleniyor.

Victoria’s Secret & Mary Katrantzou

Mary Katrantzou iş birliğini “Victoria’s Secret’ta her şey, kadınların kendilerine güvenmelerini ve daha güçlü hissetmelerini sağlamak ve bunu yaparken de giydiği şeylerle eğlenebilme imkânı yaratmak üzere tasarlanıyor. Bu iş birliği de eğlenceli ve iddialı olacak” şeklinde anlattı.

Victoria's Secret & Mary Katrantzou

Bu çalışma, Victoria’s Secret’ın lüks moda markalarıyla yaptığı iş birliklerinin ikincisi olurken, Katrantzou 2018 Victoria’s Secret defilesi için de bir seçki hazırlıyor. Victoria’s Secret x Mary Katrantzou kapsül koleksiyonu, hem yılın en büyük defilesi olan Victoria’s Secret defilesinde sergilenecek hem de Türkiye’de dahil olmak üzere dünyada seçili Victoria’s Secret mağazalarında yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here