PAYLAŞ

Valizler seyahatlerin vazgeçilmezleri. Tasarımcılar ve firmalar, hayalinizdeki seyahat için tasarlanmış geniş ve çok yönlü yeni seyahat koleksiyonu ile bu sezon da sizi yalnız bırakmıyor. Bir firma tarafından tasarlanıp sunulan yeni koleksiyon, zekice tasarlanmış bavul takımlarıyla seyahatinizi zahmetsiz ve keyifli bir hale getirmek için gereken her şeyi size sunuyor.

Yeni Seyahat Koleksiyonu

Yeni Seyahat Koleksiyonu

Koleksiyondaki ultra hafif büyük boy valizler; dayanıklı olma özelliğinin ve yüksek hareket kabiliyetinin yanı sıra cazibeli renkleri ile de dikkat çekiyor.

Havaalanında size kolaylıkla eşlik eden seyahat koleksiyonundaki, yumuşak kumaş ve kemer detay ile tamamlanan kabin boy valizler, kolay sürüş özelliği ile yolcuğunuzu sizin için sorunsuz bir hale getiriyor.

Yeni Seyahat Koleksiyonu

İddialı, deneyimsel ve zahmetsiz… Seyahat koleksiyonundaki denizci desenleri, yeni zarif renkleri ve pop-art desenleri ile Eastpak seyahat koleksiyonundaki kullanışlı valizler aynı zamanda moda trendlerini de belirliyor.

Firmanın “Constructed” koleksiyonu ile seyahat severler, suya dayanıklı sert balistik kapağın, düzenleyicilerle tamamlanan iç bölümün ve kayışların sağladığı güvenliğin keyfini seyahatleri boyunca çıkarıyorlar.

Yumuşak, dayanıklı ve esnek deri kullanılarak tasarlanan değişmeyen seyahat arkadaşı “Transverz” modeli, sıradaki maceraların izlerini taşımak için tasarlandı. Valizin içine dâhice ve zarif bir şekilde eklenen düzenleyiciler ile kendinize ve stilinize güvenerek seyahat etme şansı sizi bekliyor. Eastpak “Transverz” modelini özel yapan şey ise; yaşadığınız güzel anıların, zamanla valizin derisinde bıraktığı ufak izlerle ölümsüz hale gelmesi.

Yeni Seyahat Koleksiyonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here