PAYLAŞ

İlk kıvılcımlar, Eastpak Paris merkezli moda markası Maison Kitsuné ile iletişime geçtiğinde başladı. Bu son iş birliğinden doğan koleksiyonun kontrol edilemez bir yangına dönüşeceği ise ilk günden belliydi! Yeni Yıl İçin Cool ve Sıradışı Bir Hediye Önerisi de işte bu detayları barındırıyor.

Yeni Yıl İçin Cool ve Sıradışı Bir Hediye

Yeni Yıl İçin Cool ve Sıradışı Bir Hediye

Eastpak’in altı klasik modeli, Maison Kitsuné’nin imzası olan şehirli stile uygun şekilde yeniden yorumlandı ve tasarlandı. Özenle yaratılan sınırlı sayıdaki koleksiyonda Maison Kitsuné’nin ikonik “Camo Fox” deseni mavi ve beyaz logolarla kullanıldı.

Koleksiyon çekiminde özel olarak tercih edilen motosiklet alanı ile Ay’a benzer bir görünüm yakalanarak “Camo Fox” desenine maceracı bir yorum kattı. Ortaya çıkan sonuç; aynı anda hem modern ve zarif hem de kayıtsız!

Yeni Yıl İçin Cool ve Sıradışı Bir Hediye

Maison Kitsune

Maison Kitsuné, 2002 yılında müzik prodüktörü Gildas Loaëc ve mimar Masaya Kuroki tarafından Paris’te kuruldu.

Loaëc and Kuroki Fransız ve Japon stiline olan hayranlıklarını yansıtan, müzik ve modanın iç içe geçtiği, benzersiz bir marka olan Maison Kitsuné fikrini Japonya’da dünyaya getirdiler.

2013 yılında, Maison Kitsuné ailesi genişleyerek büyüdü ve aileye Café Kitsuné katıldı. 15 yılda moda dünyasına Kitsuné, sanat dünyasına Maison Kitsuné ve sosyal hayata Café Kitsuné ile dokunan, Paris ve Tokyo’yu bir araya getiren marka, kendisini geliştirdi ve uluslararası bir etkiye sahip oldu.

Yeni Yıl İçin Cool ve Sıradışı Bir Hediye

Fransızcada ev anlamına gelen Maison ve Japoncada tilkiyi sembolize eden Kitsuné kelimelerinden oluşan marka, çeşitliliği yansıtıyor. Efsaneye göre; tilki görünüşünü değiştirme gücüne sahiptir, tıpkı her geçen gün kendisini geliştiren Maison Kitsuné gibi.

Bu efsanevi hayvan Maison Kitsuné’nin imzası haline geldiği için, Maison Kitsuné de aralıksız olarak gelişmeye ve görünüşünü değiştirmeye devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here