PAYLAŞ

Hyatt Centric Levent İstanbul, yeni yılı kutlamak isteyen misafirlerini büyüleyici bir yeni yıl programıyla karşılıyor. Yeni Yıla Özel Hyatt Centric unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşamak isteyenlere üç farklı ağırlama konsepti sunuyor.

Yeni Yıla Özel Hyatt Centric Levent

Yeni Yıla Özel Hyatt Centric Keyfi

İş dünyasının kalbinin attığı ve sosyal yaşamın nabzını tutan Levent’te yer alan lüks butik otel Hyatt Centric Levent İstanbul, rahatlamak, keyif almak ve yeni yıla yenilenerek girmek isteyen konuklarına, üç farklı seçenek sunan bir yeni yıl paketi hazırladı.

Yeni Yıla Özel Hyatt Centric Levent

Hyatt Centric ekibi, havalimanında karşılama, transfer ve konaklama dahil eğlenceden, rahatlamaya, Spa, Prime Class ve Büyüleyici İstanbul Geceleri konseptlerindeki yeni yıl paketleri ile 360 derece hizmet sunuyor. Paketler, yeni yıl neşesini kutlamak isteyenler için ideal bir program içeriyor.

Hyatt Centric Levent İstanbul Yeni Yıl Spa Paketi

Hyatt Centric Levent İstanbul’un Spa Paketi, otelin en klass odalarından Terrace Suit’te bir gece konaklama, çiftlere özel spa masajı, Jungle 8’e ücretsiz giriş ve oda içerisinde konuklara ikram edilen çikolata soslu çilek ve prosecco sunumlarını kapsıyor.

Spa Paketi, 350 Euro + KDV olarak fiyatlandırılmış.

Yeni Yıla Özel Hyatt Centric Levent

Hyatt Centric Levent İstanbul Yeni Yıl Prime Class

Otel’in diğer avantajlı paket seçeneği Prime Class ise lüks araçlarla havaalanından otele transfer içeriyor.

Paket dahilinde, çilek ve prosecco ikramlarının yer aldığı Terrace Suit’te konaklayan misafirler, özel spa masajının yanı sıra Jungle 8’e ücretsiz giriş yapabiliyorlar.

Yeni Yıla Özel Hyatt Centric Levent

Prime Class paketinin fiyatı ise 375 Euro + KDV

Hyatt Centric Levent İstanbul Büyüleyici İstanbul Geceleri

Büyüleyici İstanbul Geceleri paketinde ise, havalimanından transfer, Jungle 8’e ücretsiz giriş ve Gold Lounge’da iki kişiye özel akşam yemeği seçeneği yer alıyor. Hyatt Centric’in mutfağından en seçkin lezzetlerin yer aldığı akşam yemeğine bir şişe yerli içki eşlik ediyor.

Büyüleyici İstanbul Geceleri 450 Euro + KDV olarak fiyatladırılıp satışa sunuluyor.

Yeni Yıla Özel Hyatt Centric Levent

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.