PAYLAŞ

İstanbul Havalimanı gidiş katında, konforlu, şık ortamı, Türk ve dünya mutfağının en iyi örneklerini sunan mutfağıyla hizmet veren Yotel Komyuniti Lounge, havayolu ve uçuş sınıfı gözetmeksizin bütün yolculara VIP bir kulüp deneyimi sunuyor. Yotel Komyuniti Lounge ortak sosyalleşme alanında, 7/24 keyifli vakit geçirmek, restoran ve barından servis almak mümkün. 

Yotel Komyuniti Lounge

Mekanın restoran ve barında, özel tarifli alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanı sıra usta şefler günün her saati her damak tadına uyacak alternatifler sunuluyor. Yotel Komyuniti Lounge’un menüsü seyahat eden kişilerin ihtiyaçları ve jetlag ihtimalleri gözetilerek özenle tasarlanıyor ve hazırlanıyor.

Yotel Komyuniti Lounge

Günün her günü, zengin açık büfe kahvaltının hemen ardından mevsimin taze sebze ve meyvelerinin kullanıldığı menüsüyle, sindirimi kolay ürünler içeren, sağlıklı, lezzetli taze içeriklerden oluşan rafine füzyon bir mutfaktan seçkiler sunuluyor. Kremalı porcini mantarlı fettuccine, tempura karides, kinoalı vegan salatalar, taze enginar püresinden muhammaraya geniş meze alternatifleri seçeneklerden sadece birkaçı..

Yotel Komyuniti Lounge Menü

Seyahat Edenlere Eşsiz Bir Dinlenme İmkanı

277 kabin ile pasaport kontrolü öncesi havalimanına yolu düşen tüm misafirlere hizmet veren Yotel İstanbul Havalimanı (kara tarafı), ayrıca 24 saat açık bir spor salonuna sahip.

Pasaport kontrolü sonrası yolculara hizmet veren YotelAir İstanbul Havalimanı da 174 kabin ve 83 kişilik ayrı bir Komyuniti Lounge ile transit alanındaki tüm yolcuların hizmetinde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here